| Huntress a întrebat:

.. De câtva timp, mă doare rău de tot în zona omoplaților, simt uneori o senzație de parcă oasele ar fi nişte mecanisme neunse cu ulei, care se blochează laughing E o durere foarte aiurea, simt ca şi cum se freacă oasele şi, după cum am zis, se şi blochează, e ca un junghi... Urăsc senzația aia, e ceva de nedescris angry Deseori oasele îmi pocnesc, e ciudat, am 13 ani, nu ar trebui să pățesc aşa ceva, nu? Uneori muşchii sunt încordați, mai ales cel sternocleidomastoidian. Claviculele se blochează şi ele, cauzând durere sad
Chestia asta e foarte deranjantă, ce credeți că am? Ce pot face să scap de durerea asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Marina_Adelina_2000 a răspuns:

Sfatul meu e sa te duci la doctor...ma indoiesc ca cineva te-ar putea ajuta aici! Du-te la doctor, explica-i lui toate astea si vezi ce ai!