| Raressssss222233337777 a întrebat:

Salut TPU, de ce in fiecare dimineata ma trezesc de parca as fi mort? Am nasul infundat, imi simt plamanii grei, uneori ma arde pieptul cand respir.
Am 16 ani, fumez de aproape 2 ani. Credeti ca e de la tigari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

"Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament."

Raspunsul cel mai bun este dat chiar de TPU, mergi la un control.

| NotNamed a răspuns:

Tigarile frate...roaga.i pe tiganii aia bombardieri care te.au inhaitat sa.ti de.a si tratamentul daca pe tine nu te duce capul