| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am fumat niste tigari aproape terminate de la maica-mea. Imi simt acum plamanii foarte grei si parca respir mult mai greu ca inainte.
Nu le-am fumat ca disperatu, in 2 zile am fumat 2 foaaarte mici.

E normal? Am un prieten care fumeaza 1 pachet pe zi si nu are nimic. (nu, nu vreau sa fumez mai mult de 1 pe zi sau odata la 2-3 zile, dar intreb de ce se intampla asta)

5 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Depinde de tigari, sunt mai slabe sau mai tari. Fumatul iti distruge plamanii, odata ce te apuci, sunt ca un drog. Nu mai zicem ca si costa o gramada de bani.

| anonim_4396 explică (pentru christall):

Era un Kent lung, dar nu-i nicio problema. Nu ma mai simt rau acum. Probabil pentru ca era abia a doua oara cand trageam si nu eram obisnuit. Am tras 2-3 fumuri.

| Danyel2002 a răspuns:

Câți ani ai?

| anonim_4396 explică (pentru Danyel2002):

13.

| Danyel2002 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am 15 şi nu fumez... Potoleşte-te!