| Fcsb_Marius_1996 a întrebat:

de ceva timp mi-a aparut in zona genitala niste condiloame, din ce am citit pe net e vorba de HPV. Ideea e ca nu stiu la ce medic sa ma duc si cam cat ar costa arderea acestor condiloame, as fi recunoscător daca m-ati ajuta cu câteva sfaturi sau mai exact la ce medic sa ma duc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

La dermatolog, cu siguranta trebuie sa mergi.

| Violleta2022 a răspuns:

La un cabinet Dermato-Venerice.

| dannyel86 a răspuns:

La medicul urolog.
Se pot aplica tratamente de specialitate (ardere), dar si tratamente naturiste (material imbibat in otet, tinut peste noapte in zona cu probleme).