| catalino200 a întrebat:

De ceva vreme am inceput sa transpir in palma, cand scriu sau tin mana pe mouse (transpir pe tot corpul, ce sa fac, sunt o persoana calduroasa, iarna nu prea simt frigul iar vara ma omoara caldura)
Dau funda la raspunsul bun

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E pe baza nervoasa ce ti se intampla

| DeidaraXR1 a răspuns:

Ceva grav nu este. Probabil este o faza a cresterii. Incearca sa o ignori. Daca persista sau se inrautateste consulta un medic(ii dai pur si simplu un telefon)