| Cristi92 a întrebat:

De doua zile ma doare burta in partea dreapta sub coasta si nu imi trece deloc dar pot sa manac si sa ies afara doar ca noapte nu pot sa dorm de durere. Este ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

E discutabil. Adreseaza-te medicului pentru mai multe detalii.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e foarte grav; eu cred ca e ficatul...esti pe moarte

Răspuns utilizator avertizat
| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Fratioare creca te doara apendicele, du-te la medic si scoate-o!

| pkpdionut a răspuns:

Probabil e apendicita

| lutzer a răspuns:

Ai o problema la ficat ...ar trebui sa te duci la dorctor neaparat