| FoxGames a întrebat:

De ieri seara am inceput sa fac scaune moi si pana dimineata am facut de 6 ori.
Acum m-a apucat si o stare de greata care dispare si apare.
Cine are idee de la ce poate sa provina aceste simptome.
Ps: ieri am mancat si dimineata si seara castraveti. Poate ei sunt cauza.
Am luat un eubiotic care m-a mai linistit dar nu complet. Iar din cauza ca toata noaptea am fost la baie sunt extenuat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Ia un furazolidon, te va ajuta!

| kiri11 a răspuns:

Du-te si la un medic daca nu te vei simti mai bine, nu este de neglijat.