| AlexBoy88 a întrebat:

De ieri simt o presiune mare si o durere pentru 3 secunde numai cand fac miscari bruste cu capul, ma aplec in jos si dupa aia ma ridic simt ca imi bubuie capul, cand ma ridic din pat, cand fac efort etc... Durerea tine forte putin si dispare.
Daca nu fac nimic nu ma doare.
Ma mai droare si la ceafa putin cand intorc capu in parti(tensiunea o am 12 cu 7, pulsul 81(stand in pat)).
Ce as putea sa am pentru ca mi-e frica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Doridd a răspuns:

E din cauza stresului, sau poate nu dormi destu, ori ai dormit cu gatul stramb, mai bine ai vizita in medic happy

2 răspunsuri:
| ion1731 a răspuns:

Ochii nu ti se inpainjenesc, am in vedere o ceata de 3 secunde in fata ochilor, daca da atunci e de la tensiune, e mare, cum poate fi pulsul 81 stind in pathappy

| grechita a răspuns:

De ce nu consulti un doctor. Ceva rau nu cred ca ai(la oase ma refer)dar ai putea suferi de o sinuzita sau ceva care sa afecteze miscarile capului. Sfatul meu du-te ls doctor sa iti dea un tratament ca sa nu se intample ceva mai rau.