| Varsson a întrebat:

De la un timp stranut mereu si imi curge nasul. De la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai o răceală, mergi la medicul de familie.
Sănătate!
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Poate fi o rinita alergica cei mai frecventi alergeni care provoaca aceasta afectiune fiind polenul,mucegaiul, puful de animale, praful. Apare de obicei primavara cand infloreste natura.In primul rand trebuie evitate cauzele care produc simptomele alergice si evitarea pe cat posibil cu alergenul recunoscut.Majoritatea medicilor indica ca tratament un antihistaminic-aerius, claritine.Du -te la medicul de familie pentru consult.

| Luissa123 a răspuns:

Se poate sa fie doar o raceala mergi la medicul de familie ...SANATATE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai răcit.

| BIOO a răspuns:

Salut! Eu cred ca ti-a scazut imunitatea si iti recomand sa-ti iei Goji, ca te revitalizeaza fizic + mental! Bafta!

| rapidist a răspuns:

Incepe sa isi faca efectul o raceala.

| Bogdan9630 a răspuns:

Ai racit ia un aspirin plus Claughing