| Maizau a întrebat:

De o luna am vazut pe spate niste "linii". Mereu am crezut ca sunt de la scaunul pe care stau la birou, asa ca nu ma speriam cand le vedeam (in fiecare zi). Ieri, insa, nu am stat deloc iar seara am observat iar aceste zgarieturi :/. Si dimineata le aveam. Ce pot fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Anonim693 a răspuns:

Probabil e o iritatie. vezi din ce iti sunt facute hainele acelea si incearca sa-l eviti. pentru mai multa siguranra iti recomand sa consulti un doctor.

| pietrean a răspuns (pentru Anonim693):

Poate sa fie si o alergie, la ceva.Acele "zgarieturi",au si niste bubite pe langa? Iti mai apar si pe maini,picioare daca te scarpini?
Te intreb toate acestea, deoarece si fica mea pateste asa ceva, de o bucata buna de timp si nu-i dam de loc de capat ce ar fi! Analize peste analize, medicamente peste medicamente, restrictii alimentare si tot degeaba!