| DOOOPX a întrebat:

de o vreme ma dor picioarele de la genunchi in jos, mai exact cand practic sport, nu pot nici sa alerg, durerea a inceput de sambata cand am iesit cu prietenii la fotbal, sambata, duminica, si azi toata ziua tot joc fotbal, si ma dor foarte tare, mentionez ca nu prea practic sport, iar acum orice lovitura la genunchi ma doare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TheSpecialCat a răspuns:

Durerile de genunchi nu sunt niste probleme mari daca nu te-ai lovit la picior, iti recomand sa folosesti niste creme care sa te ajute cu articulatia (intreaba la farmacie), sa practici sau sa ti se practice niste masaj la genunchi si de asemenea sa te odihnesti putin. Funda?

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Febra musculara, reumatism... Odihnestete fate cu o crema si vezi daca iti trece.

| AlexSalling a răspuns:

Febra musculara. Fa-ti masaj mult sau roaga pe cineva sa-ti faca. Iti va trece.

| Kogaion a răspuns:

Pubalgie

| Alexandru250201 a răspuns:

Odihneste-te cateva zile ca sa vezi daca iti trece daca nu du-te la un medic

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Ca să îți pot oferi un răspuns, spune-mi te rog vârsta. happy