| 004N1cky334452Swag a întrebat:

de plictiseală mi-am fotografiat buricul și când m-am uitat în poza să fiu sincer m-am cam speriat puțin, nu prea știu cum să explic bine.

Am buricul înăuntru și am multe linii parcă sta să se rupă nu-s unite unele de altele așa bine sau așa doar mai se pare mie.

Mai pe scurt, buricul cum este prins sau asta ce vedem noi e doar pe dinafară. El e prins în interior sau cum e? Și buricul se poate rupe de la căzături sau lovituri? Dau funda. Știu că am explicat aiurea. Sorry

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlexisJohn17 a răspuns:

Asa eram și eu când eram mic, eram speriat de cum este prins și auzisem ca se poate sa iasă matele laughing, sa se rupă dar stai liniștit ca nu e nimic, fiecare are buricul prins diferit, la alții e mai înăuntru, la alții e mai scos, deci nu ai de ce sa te panichezi happy

| 004N1cky334452Swag explică (pentru AlexisJohn17):

Eu joc fotbal si mă temeam de la căzături știi am auzit de la alți ca poate sa se rupă și să curgă mațele;()

| AlexisJohn17 a răspuns (pentru 004N1cky334452Swag):

Exact asta ma speria și pe mine alți prieteni și eram toată ziua concentrat pe buric " dacă se rupe, la mine nu e în regula " dar stai liniștit frate, cum ți-am mai doua fiecare îl are prins diferit, mai rău faci dacă te tot stresezi și ești cu gândul nu mai la el, stai liniștit și nu te panica, o sa razi de tine când o sa mai crești, la fel cum am făcut și eu laughing

| AlexisJohn17 a răspuns (pentru 004N1cky334452Swag):

Exact asta ma speria și pe mine alți prieteni și eram toată ziua concentrat pe buric " dacă se rupe, la mine nu e în regula " dar stai liniștit frate, cum ți-am mai spus fiecare îl are prins diferit, mai rău faci dacă te tot stresezi și ești cu gândul nu mai la el, stai liniștit și nu te panica, o sa razi de tine când o sa mai crești, la fel cum am făcut și eu laughing.

| 004N1cky334452Swag explică (pentru AlexisJohn17):

Ok mersi mult Succes

| AlexisJohn17 a răspuns (pentru 004N1cky334452Swag):

Multă sănătate!

| 004N1cky334452Swag explică (pentru AlexisJohn17):

Mulțumesc la felwinking

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce va preocupa pe voi de plictiseala.
E normal, daca vezi sa nu tragi tare de el ca pe bune iese un matz.

| ParisHilton a răspuns:

Ti se pare tie, stai liniștit.