| vasilofdeny2 a întrebat:

de saptamana trecuta m-am apucat de fittnes, si am tras mai tare la ora de fittnes, iar saptamana aceasta (miercuri ) trebuia sa imi vina ciclul, dar vad ca nici azi nu a venit, posibil sa imi fi afectat fittnesul menstruatia? este pentru prima oara cand fac fittnes.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Da, e din cauza fitnessului. Dar într-o lună-două se va obișnui și el cu activitățile tale intense. Numai bine!

| MadRaven a răspuns:

DA, e din cauza fittnesul.
Si eu pateam la fel la inceput, dar apoi totul e revenit la normal!
Numai bine!

| vasilofdeny2 explică (pentru MadRaven):

Deci ce sa fac pana la urma? nu stiu sunt oleaca speriatacrying

| MadRaven a răspuns (pentru vasilofdeny2):

Continua cu fittnesul, menstruatia e influentata de stre, somn, odihna, efort, mancare mai bine zis stilul de viata.
Peste ceva timp o sa vezi ca se va re-regla.
Numai bine!happy

| vasilofdeny2 explică (pentru MadRaven):

Dar cam cand ar trebui sa imi vina acum? peste cateva zine?

| MadRaven a răspuns (pentru vasilofdeny2):

Depinde de corpul tau.
Odata mi-a intarziat cu 2 luni, doctorul mi-a spus ca nu trebuie sa ma sperii, ca e normal avand in vedere efortul depus.
Poate intarzia o zi 2, o saptamana etc.
Depinde de corpul fiecareia.