| sflory a întrebat:

De vreo 2 zile simt o durere in spate jos, pe partea stanga, in zona "salelor" cum se zice traditional. ce poate fi? in plus urinez de 3-4 ori pe zi. e normal? durerea nu o simt mereu ci doar atunci cand sar sau alerg sau ma asez brusc pe pat, scaun, etc. poate fi de la rinichi? eu asa m-am gandit. va rog sa ma ajutati cu un raspuns. multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mona a răspuns:

Posibil sa fie de la rinichi, du-te la medic