| okkkkkkkk a întrebat:

De vreo saptamana ma doare destul de tare coapsa dreapta dar si genunchiul. Celalalt genunchi imi trosneste absolut de fiecare data cand fac o genoflexiune de exemplu sau il indoi. Tin sa mentionez ca am 13 ani si fac sport zilnic, in jur de 20 de minute...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| relativsausigur a răspuns:

Eu zic sa nu iei in seama prostiile cu " e de la vreme " si sa mergi la un medic sa aflii opinia lui, pentru linistea ta fa-ti niste analize / investigatii generale, standard, pentru sanatatea ta si un rmn in zonele unde te doare, sa vezi daca nu e ceva.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Aceste dureri se datoreaza vremii care de la o zi la alta este schimbătoare azi plouă maine ninge poimaine ave m 14 grade, si tu daca esti meteo sensibil/ă, este firesc sa ai dureri cînd se schimbă vremea.