| elyzaa1998 a întrebat:

wave
De 1-2 zile,cand merg, simt ca pasesc cu piciorul stang pe o biluta..Am o durere undeva intre calcai si arcul piciorului. I don't want to see
Parca calc pe o biluta... Va rog,aveti vreo idee ce e?! crying
Scuzati categoria dar nu stiu ce sa ma fac! Voi merge la medic, dar astept sa vad daca mai sunt cazuri si cum sa procedez!:-s

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Daca esti din Bucuresti te pot ajuta cu un masaj reflexogen. daca vrei vb in privat da-mi add la katy_aghapi in yahoo.te pup