| rumi36 a întrebat:

Salut TPU.
Imi poate oferi cineva va rog, un site pentru consiliere psihologica gratuita pentru copii si adolescenti care sa se desfasoare online?
Am tot cautat si nu am gasit

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu aveți in școală așa ceva? Mie îmi pare că da

| Alex9999999999999999999 a răspuns (pentru sierra1):

Pai si in scoala cand sa se ducahee hee? La scoala ai psiholoaga aia care are 2-3 zile pe saptamana si in alea orele ei sunt paralele cu orele normale.Tu crezi ca te lasa profesori asa sa pleci din ora?

| sierra1 a răspuns (pentru Alex9999999999999999999):

~crezi ca te lasa profesori asa sa pleci din ora?~

desigur

| Alex9999999999999999999 a răspuns (pentru sierra1):

Nu..si eu am avut in clasa colegi care aveau nevoie sa mearga la psiholoaga si nu erau lasati.

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru Alex9999999999999999999):

La tine pare a fi o excepție

| helpforyou a răspuns:

"In general, o sesiune de terapie durează 45-50 minute, poate fi gratuită sau poate costa până la 300 lei, se obține prin programare, la numărul de telefon 0729931613 sau prin e-mail: office@iru.ro și se desfășoară la sediul nostru, online sau chiar la domiciliu, în funcție de nevoile speciale ale pacientului."

https://www. iru.ro/servicii/

dr. Criastian Andrei se ocupa de terapii cu copii si adolecentii si are numeroase vizite in scolile din Romania. Ultima a fost acum cateva zile la Focsani.

Succes.