| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti da un fel de dietă pentru o saptamana care sa ma ajute sa slăbesc cam 1 kg? Mersi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un snitel, un mar, un iaurt 1 ora de mers pe jos

| 1231242 a răspuns:

De ce te obosesti cu dieta,nu mai manca nimic, doar ca aa fii sigura.Da stiu ca te enervez, dar ma amuzi copios, graso, pardon slabo.

| Otto19 a răspuns:

Nu conteaza mult ce manaci
Fa cumva sa ai maxim 2 mese pe zi
bogate in fructe si legume dar fara carne decat de pui
Poti face niste exercitii https://www.youtube.com/watch?v=wPpObC5PnwM
Cele mai indicate, daca mai alte nelamuriri si chestii imi dai un mesaj
Succes

| andrada2222 a răspuns:

Eu am mancat sub 400 de grame si fara masa seara si am slabit 4 kg intr o saptmana

| VendettaGuy a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa mananci mai putin si sa faci mai multa miscare de exemplu Sa mergi cu bicicleta 5km. Sper ca te am ajutat :V