| mjynhgfbvdc a întrebat:

Salut TPU!
In anumite seri am impresia ca nu dorm deloc, gen stau cu ochii inchisi si cand ii deschid e dimineata gen fara sa visez sau ceva si e ciudat si nu-mi dau seama daca am dormit sau nu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este normal sa nu-ti dai seama, fiindca esti adormit si uneori nu visam, sau nu tinem minte ce am visat.

| doctorandus a răspuns:

Dap, chiar dacă te trezești din când în când tot dormi ceva. Pentru că este de nesuportat să stai opt ore în pat fără să faci nimic.

| ywar a răspuns:

Daca nu mi-e somn fac sex cu a mea si pe urma chimia isi face datoria. adormim imbratisati. Dau noaptea pe caldura de curg apele pe mine. merge, functioneaza.

| seth2016 a răspuns:

Lol, de unde stii ca nu visezi? Daca nu-ti amintesti nu inseamna ca nu ai visat.
Din ce descrii ai un somn foarte bun in unele seri, de invidiat happy.

| trophin a răspuns:

Salut. Odată ce trece timpul pe ceas înseamnă că ai dormit.