| KEPA a întrebat:

În ultima perioadă mă bate gândul să mă apuc de sală, bineînţeles folosind steroizi. Întrebarea mea, unde pot merge ca să primesc prescripţie medicală şi de unde-i pot achiziţiona. Doresc orali, nu injectabili, vreau decât o schimbare, nu să devin un monstru. Dacă ceva nu e bine precizat mai sus, aştept să mă luminaţi voi. Mulţumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Steroizi nu cred să primești, nu legal și oficial, cel puțin.
Iar dacă totuși faci rost, știi care sunt consecințele? Îți spun doar una, poate te mai gândești: impotența.

| KEPA explică (pentru mihai69):

M-am documentat puţin şi-am observat că mulţi administrează cu prescripţie medicală.

| KEPA explică (pentru mihai69):

M-am documentat şi am văzut că mulţi administrează cu prescripţie medicală.