| Gsix a întrebat:

Ce steroizi imi recomandati, nu doresc injectabili! am 15 ani si vreau sa ma apuc, doresc rezultate rapide, si nu doresc produsi scumpi si nefolositori

19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calm baiatu. La 15 ani te sinucizi.
Asteapta pana la 18 daca iti trebuie steroizi

| Wehes a răspuns:

Cam mic pentru steroizi.
Te inteleg ca trebuie sa fii ''fortos'' dar nu prea are rost sa iei steroizi.
Pana iei steroizi, investesti in suplimente de calitate.

| Gsix explică (pentru Wehes):

Wehes, nu vreau sa fiu fortos, doresc sa fiu mai mare pentru ca la 18 ani vreau sa ma inrolez, si imi trebuie fizic demn de armata

| Wehes a răspuns (pentru Gsix):

Gandeste-te ca mai ai 3 ani pana la 18. In 3 ani poti pune muschi la sala pentru cat ai tu nevoie.
Nu sunt eu expert in steroizi dar sa zicem ca astia 3 ani iei steroizi si dupa ce te ''inrolezi'' nu mai iei. care o sa fie rezultatul?

| Gsix explică (pentru Wehes):

Un corp demn de armata, si nu o sa iau 3 ani, iau in primul an maxim, pe urma il mentin mare prin munca naturala, nu ma apuc de culturism sa iau intruna

| Wehes a răspuns (pentru Gsix):

Nu cred ca se mentine corpu ila alimentat cu steroizi apoi prin munca.
Dar faci cum crezi. Asteapta si parerea lui Cosmin care spun eu, e cel mai in masura sa-ti raspunda ( de pe TPU )

| Cosmin86 a răspuns (pentru Wehes):

Nu prea am ce parere sa am pentru cineva de 15 ani, care nici nu stie ce sa manance, dar vrea steroizi si nu doreste "produsi scumpi si nefolositori".

copilului astuia ii lipsesc cateva carti, nu steroizi

| Wehes a răspuns (pentru Cosmin86):

Problema lui e cand nu are rabdare ( parerea mea ).
Vrea rezultate mult mai repede, ceea ce nu se poate chiar daca se inroleaza sau ce dracul mai face.

| Gsix explică (pentru Wehes):

Dati-mi si mie id-urile voastre sa va intreb mai multe va rog

| IAmTheLegendary a răspuns:

Auzi la el steroizi la 15 ani. Steroizii ii iei dupa ce se duce perioada de crestere. de la 20 de ani in sus baga 2 luni natural, dupa ia 2 luni pachetu de masa Serious mass + Creatine powder de pe megaproteine si dupa mentine-te cu o proteina din canepa luata de la plafar

| Shimonakatokka a răspuns:

Chiar sunt curios sa aflu si eu happy

| Messi20102 a răspuns:

Nu te apuca de steroizi!
Vei atrage tu fete cu muschii, dar peste ani iti poate cadea parul(si alte probleme grave)!
Daca nu ma crezi, uita-te pe net!

| george4all a răspuns:

Eu am luat strombafort si nu recomand. dupa o luna se vede, dar dupa te desumfli... Se umfla toti muschii. chiar si **** laughing Toata ziua era "incordata" laughing
NU RECOMAND. ineficient... si jenant uneori laughing

| Anoooooonim a răspuns:

Auzi la el steroizi la 15 ani. Steroizii ii iei dupa ce se duce perioada de crestere. de la 20 de ani in suswinking baga 2 luni natural, dupa ia 2 luni pachetu de masa Serious mass + Creatine powder de pe megaproteine si dupa mentine-te cu o proteina din canepa luata de la plafarwinking

| Gsix explică (pentru Anoooooonim):

Si de la acel pachet, dupa ce il termin cam cat de mare ma fac?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Gsix):

In cativa ani o sa cresti semnificativ.

Cate mese ai pe zi?

| Gsix explică (pentru Cosmin86):

Am in jurul a 3-4-5 mese, tocmai in cativa ani? eu am vorbit de acel pachet... fara alte pachete... doar un pachet

| Anoooooonim a răspuns (pentru Gsix):

Depinde de corp. normal in 6-7 luni te faci urs 40cm in brat sau mai mult. oricumwinking daca vrei rezistenta sa te inrolezi baga tu in astia 3 ani kickbox la un club bun. si de la 17 ani baga-te la sala parerea mea

| Cosmin86 a răspuns (pentru Gsix):

Doar un pachet -> ZERO.

Intelege, muschii se fac in ani de zile, si cumperi lunar pachete de geun.

P.S. : alea NU SUNT STEROIZI, sunt suplimente ( mancare concentrata ).

Ramai la 4-5 mese constant, consistente, bogate in proteine ( carne, peste, oua, branza ).

Mai documenteaza-te si tu, despre antrenamente, alimentatie, suplimente.

Steroizi iei cand ai cel putin 10 ani de sala si 7 mese pe zi, gen cand o sa poti manca 1-2 kg de carne pe zi constant