| xg3oRg3bbb a întrebat:

Salut, vreau pe cineva priceput care sa-mi zica... daca iau steroizi ce steroizi sa iau injectabili sau orali. de cate ori pe zi. Trebuie sa fac sala imediat dupa ce ii iau? Ce trebuie sa mananc? Daca iau 2-3 ani de zile... o sa fac muschi. Dar daca numai iau steroizi ce se intampla? Se lasa muschii si o sa arat ca dracu'? Sau ce?

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

In primul rand, iei steroizi DOAR cand :

1. stii perfect ce mananci ( ca faci asta de ani de zile ), gen ai 5-6 mese consistente pe zi

2. ai cel putin 10 ANI de sala

Daca ai DOAR 5-6 ani de sala si vrei sa iei steroizi, esti un ratat