| Rembo33 a întrebat:

daca vreau sa iau steroizi sustanon 250 balkan(steroizi injectabili) si naposim(steroizi orali) la cat timp o sa imi injectez sustanonu? Se fac o data pe zi? Sau o data la mai multe zile? Ziceti-mi exact.

Răspuns Câştigător
| Okkultist a răspuns:

In primul rand nevoia necesara depinde de individ, de stilul de viata, putin de alimentatie si in primul rand de cauza.
Cel mai probabil ideea nu a survenit in urma unei scaderi de testosteron agravanta sau accident, ci; cauza musculara sportiva.
Daca vorbim de cauza medicala cel mai bun raspuns ti-l poate da un endocrinolog cu experienta; doaza depinzand foarte multde persoana in cauza.
DACA vorbim de partea musculara, la fel; parerea unui prietenexpert, sau analize si un raspuns. Insa, pentru a-ti raspunde prin prisma acestui subiect practicand culturismul si cunoscand persoane in domeniu; iti pot zice ca o data la 6 zile. Sau se imparte doza si zilnic. Asta depinde; eu asa stiu.
Cel mai bine renunta la cei orali, afecteaza foarte mult, crede-ma...
O sa ai greturi, o sa mananci mai putin...cel putin asa,, stiu,, big grin
Sa ai o zi frumoasa, sper ca te-am ajutat, asta in urma informatiilor prezentate de tine.
PS. Daca nu ai de gand sa te lasi in 5 ani de sala de ce sa consumi?
Personal mie mi-au facut rau anumite chiestii; dar bafta omule!

| Rembo33 explică (pentru Okkultist):

Stiu, am mai consumat orali, si da depinde de organism, luam doar steroizi orali si ii imparteam astfel (prima zi, 1 pastila, a doua zi 2 pastile, a 3 3 pastile si tot asa pana ajuneam la 10 pastile pe zi, apoi scadeam de la 10 luam 9 urmatoarea zi 8, 7, greturi au doar cei cu organismul slab, iar naposim este foarte utilizat prin puscarii, funda tie.

| Okkultist a răspuns (pentru Rembo33):

Danke mein freund!
Succes! ^_^

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce ai nevoie de asa ceva?

| Rembo33 explică (pentru darrio2007):

Te intereseaza asa mult? Vezi-ti acolo sa iei vreo 3 zile campion pe site si lasa-ma pe mine, ca nu te doare pe tine capul de ce fac eu.

| darrio2007 a răspuns (pentru Rembo33):

Chiar nu ma intereseaza. Daca vrei sa iti strici sanatatea este problema ta. Otravire usoara, Rambo! Pardon, Rembo!

| AFR81 a răspuns (pentru Rembo33):

Iarta-ma ca-ti zic, dar il inteleg perfect pe darrio. Cand vezi un om ca doreste sa-si faca rau singur, sa se distruga, atunci trebuie sa intervii. Asa este uman.

| Rembo33 explică (pentru AFR81):

Stii ca nu ma intereseaza ce bine imi vreti voi mie nu? nu sunt la primul ciclu de steroizi, stiu foarte bine ce fac, n-am 15-16 ani nu sunt un pustan cum sunteti unii din voi.

| doctorandus a răspuns:

Astfel de hormoni se iau numai sub supraveghere medicala, altfel ajungi ca Schwarzenegger, pe dinafara plin de muschi, pe dinauntru cu sanatatea subrezita.

| Okkultist a răspuns:

PS. Daca nu ai de gand; la fel nu prea ai de ce. Poate dacavrei la Mr Olympia

| cata90 a răspuns:

Injectiile nu se fac zi de zi. Caci Sustanonul are in compozitie mai multi esteri de Testosteron, iar unii esteri se elibereaza treptat in organism. Injectiile cu Sustanon se fac maxim de 2 ori pe saptamana, chiar si o singura data, daca esti incepator.

Ai grija, injectiile se fac in muschi! Nu cum am mai auzit pe aici ca intravenos. Deci injectiile le faci in muschi, in cazul tau ajunge 1ml pe saptamana. Si asigura-te ca folosesti steroizi injectabili originali precum cei de aici https://www.steroizi-originali.com/categorie-produs/steroizi-injectabili/

Referitor la Naposim, acesta da, se ia zilnic. 2-3 pastile pe zi.

| BBB1923 a răspuns (pentru cata90):

Ce garanție ai tu ca sunt originale? Eu ce stiu toate dupa net sunt fake-URI