| dryx1991 a întrebat:

In ultimul timp am avut mai multa treaba pe pc, si a inceput sa ma doara ochii si sa am ceva probleme. Si m-am gandit sa imi iau niste ochelarii fara dioptrii, credeti ca acesi ochelari opresc radiatile in asa fel sa nu-mi afecteze vederea? Multumesc si

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca ar trebui sa consulti un doctor si pana atunci incearca,, visine,, picaturi pentru ochi obositi

| danielaxyz a răspuns:

Luteina e buna pentru asa ceva

| MrAlex a răspuns:

Nu iti mai cumpara tu ochelari...du-te la un doctor specializat in asa ceva si el iti va da ochelarii pe care trebuie sa ii portiwinking