| George2304 a întrebat:

In urma cu o ora dupa ce am urinat am observat ca s-a umflat pielea de la baza penisului,e ca o grasime sub piele, oare de la ce s-a umflat? Ma puteti ajuta cu o parere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

O infectie cauzata din cauza igienei! Dai o fuga la un medic!

| George2304 explică (pentru BassHunter13):

Tocmai ca igiena este una foarte mare si mi-a trecut, nu stiu ce a fost.

Răspuns utilizator avertizat
| BassHunter13 a răspuns (pentru miculprint):

Pui mana pe o carte si o sa sti si tu

Răspuns utilizator avertizat
| wasambi a răspuns:

Salut, poate fi o infectie... happy Cel mai indicat ar fi sa vizitezi medicul.