| Savu_Nelu_1999 a întrebat:

mă numesc Nelu am 15 ani și sunt BAIAT.
Deci, de aproximativ 3 zile am aceasta problema. Nu știu de ce, dar de câteva zile mă ustura zona intima. Și când încerc sa mă p** mă cam ustura. Este din vina masturbării? Țin sa precizez ca am văzut ceva dubios. niște bubite mici și albe pe capul penisului și aceea "ata" s-a lipit de cap, am încercat sa îl ""belesc"" dar am simțit o durere groaznica, usturime. etc. ( NU MI-AM ÎNCEPUT IA VIAȚA SEXUALĂ DEȘI AM PRIETENA ) va rog sa îmi dat un sfat ceva. meesi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Cel mai bine ar fi să mergi la doctor.
Degeaba-ți oferim sfaturi, poate chiar înrăutățim situația.
Nu știm noi exact cum și ce are organul tău.
O seară plăcută și toate cele bune!

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

La medic.

| AndyPeScurt a răspuns:

Doctor, căt mai rapid.

| Area512 a răspuns:

Masturbarea nu are legatura...e posibil o infectie, nisip la rinichi s.a.m.d...mergi la un medic.

| Savu_Nelu_1999 explică:

Vă mulțumesc tuturor. Dar problema a trecut de la sine.