| xTremeAl3x a întrebat:

Hey raspuns rapid va rog deci incep ma uitat in categoria postata si a m gasit o intrebare despre cei ata la penis si citesc si dupa caut si pe internet si gasesc, vine tatal meu[nus stie ca am citit...] dar i-am zis ca ma luat o ameteala si chiar m-a luat am mers in pat rapid si am stat in jur de 15 minute asa dupa mancam nu stiu dc poate mi s-a facut frica poate aveam scarba daca stiti raspundeti nu ma luati la misto sa adaug ca am 11 ani s tiu ca s mic dar sunt documentat si vreau sa aflu despre lucrurile astea, ma paste pubertatea

Răspuns Câştigător
| adyii a răspuns:

Vreau sa vb mai multe pe mes daca se poate adrianuseri ce ai patit te rog frumos te ajut hai

| adyii a răspuns (pentru adyii):

Daca vrei u

4 răspunsuri:
| Chriistos a răspuns:

Asteapt-o sa vina, dupa documenteaza-te. Greata poate fii de la ce aveai de mancare, si ameteala de la droguri, sau de la petrecerea criminala pe care am auzit ca ai dat-o aseara.

| xTremeAl3x explică:

Scuze ca am scris asa incalcit ma grabesc si+ ca imi lipseste tasta space si butonul ala mic ma rog

| xTremeAl3x explică:

Ok adriane dar NU ma nu am avut nici petrecere nici droguri si nici greata! am avut o ameteala si simteam ca mi se inchide Lumina Zilei adica inchid ochi si lesin