| YahooMail a întrebat:

Nu stiu de ce am urechile destul de mari... Stiti cumva cum as putea sa le fac mai mici... sau sa para mai mici.

De ce vreau sa fie mai mici?: Intr-o zi de scoala, cand plecam acasa, am auzit : Mama ce urechi mari avea ala(eu). Nu a spus langa mine chestia asta dar... am auzit :@

Va rog ajutor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Lasa-ti parul putin lung avand in vedere ca esti baiat fetele te vor adora. Asa acoperi urechile. Bafta!

Răspuns utilizator avertizat