| Pamerise a întrebat:

Ochelarii mei s-au rupt in zona aceea care vine pe nas. Sunt din plastic. Cum si cu ce ii pot lipi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine schimbă rama.

| Victoria18 a răspuns:

Nu rezista daca ii lipesti... Trebuiesc altii... ia alta rama

| alexwahl a răspuns:

Cu Picatura. Asa se numeste lipiciul.

| LoryC a răspuns:

Cel mai bine mergi cu ei în locul de unde i-ai luat și îi vor lipi cei de acolo.

| AndreiGhicaCristian a răspuns:

Daca i lipesti nu o sa reziste mai mult de cateva zile, asa ca du-te si schimbale rama.