| ygrec25 a întrebat:

..Pana acum nu puteam face tractiuni la o bara care avea vreo 2 metri.Azi mi-am pus un butuc sub ea de vreo 25 centimetri si acum pot sa fac dar greu 2.Am observat ca lucreaza mult muschii abdomenului si ai spatelui ...imi spuneti niste exercitii prin care sa po face tractiuni fara butuc sau macar mai multe decat pot face acum. MS anticipat Funda celui mai bun raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| qwertpro a răspuns:

Asta nu-i de ajuns alearga 100 200 300 m.nu manca nesanatos ca asta tot are efec rau. fa 40 50 asezari 20 30 10 asezari depinde ce virsta ai fa 6 7 5 ridicari la bara ridica lucruri grele de 10 20 30 gk fa asta timp de 1 2 ore pe zi