| AnonimCuActe a întrebat:

Pe 5 iulie plec la mare si nu am slăbit DELOC.
Aveti cumva idee cum as putea sa slabesc macar 2-3 kg pana atunci?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Sari peste masa de seară. Continui "tratamentul" și la mare, înotând cât de mult poți în fiecare zi. Dar să nu mai mănânci seara; ci doar dimineața și la prânz.

| AnonimCuActe explică (pentru anonimg):

Eu as vrea sa pot slăbi pana sa merg la mare

| danaieladaniela a răspuns:

Cumpara lamaie si in fiecare dimineata stoarce jumatate de lamaie untrun pahar cu apa si bea, vei fi uimita de rezultate.
Alergasi fa exercitii.
Nu mai manca multe dulciuri si paine, bea multa apa.