| Oancea_Vali_2001 a întrebat:

pe 8 octombrie am suferit o fisura la tibie,s-a fisurat aproape de tot,acum sunt bine pot merge normal,nu mai am dureri dar doctorul mi-a spus ca trebuie sa stau un timp pe bara, eu joc fotbal si am o competitie undeva prin februarie.Va rog stiti orice secrete,tratamente,orice ca osul sa mi se vindece pana in februarie. Osul meu trebuie sa fie solid pana atunci, nu ca la cel mai simplu contact sa mi se rupa iar...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Mai bine stai linistit si respecta intocmai recomandarea medicului. Sau mergi din nou la el si pune-i intrebarea asta. Riscul de reaccidentare este foarte mare si iti poate termina cariera de fotbalist.