| alex71yonutz a întrebat:

Salut TPU,sa incep. Azi dimineata cand m-am trezit tusesc si ma doare capul,cand tusesc ma doare in piept si la inghinali, ce pot avea de am aceste simptome?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai răcit, stai la căldură, mult ceai de soc, supă de pui și mergi la medic dacă starea actuală se agravează.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| whattt a răspuns:

Du-te la un medic
eu nu pot sa-ti garantez ca e ceva grav dar asa e mai bine

| 12102000alina a răspuns:

Poate fi noua gripa, eu te sfatui sa te dai cu BONBENGHI la git, la piept si la spte imineata si seara