| LaGGeR1990 a întrebat:

Spuneti-mi si mie de ce ma tot doare burta in zona buricului cand vin de la scoala? La scoala stau de la 08:00 pana la 13:00!

PS; Sunt baiat si am 12 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| giony54 a răspuns:

Ai grija la efort si alimentatie, sau mai poate sa fie din cauza cresterii, sunt dureri de crestere, ai rabdare daca sunt suportabile.

| cupydo0n a răspuns:

Mananca ceva inainte sa mergi la scoala si mai ia o gustare pe la 10. Dar nu snaks-uri si coca cola.

O zi buna.

| bumtzbumtz a răspuns:

La tine este din cauza mancarii.Manca si tu acasa inainte sa pleci.