| SuperEu_8198 a întrebat:

Salut TPU,

Stiti careva cum m`as putea ingrasa, o dieta ceva... am 69/70kg si 1, 70/5m, mai demult eram putin mai solid aveam, 75/6kg acum am mai slabit si sincer nu imi place cum arat asa slab. Raman dator daca ma puteti ajuta cu vre`o reteta. laughing

~Peace~

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AlexandruAnst a răspuns:

Mananca foarte mult seara... multe dulciuri in principal si iti garantez eu ca o sa te ingrasi

| MihaCool99 a răspuns:

Poi ar trebui sa mananci mult mai bine, dar nu chiar in exces.
fundita, plz?

| Ancky a răspuns:

Da...mananca multe dulciuri, ca sa poti sa te imbolnavesti... Las-o asa, ai sa te ingrasi mai incolo de ai sa te rogi apoi sa dai burta jos