| MotoKatâr a întrebat:

Sunt băiat si mi-a cam crescut părul pe picioare si aş vrea sa-l i-au. Stiu ca unii dintre voi ve-ti zice ca baietii nu ar trebui sa se ia si asa mai de parte dar până la urma fiecare face ce vrea. Nu stiu cu ce ar fi mai bine sa ma i-au, sa folosesc crema sau să folosesc lama de ras? Sincer cu ceara nu prea vreau ca doare tare si pot apărea si iritatii. Si in legătură cu crema am auzit cum ca ai putea face cancer la piele sau ceva de genul. As vrea sa stiu ce ma sfatuiti sa fac.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ia-l cu lama daca nu vrei ceara.