| anonimulanonim3 a întrebat:

Sunt de cateva saptamani la regim si am o problema, vad ca slabesc bine, adica fara nicio problema, dar nu slabesc unde trebuie
Slabesc la maini, fata, dar nu mi se duce grasimea de pe picioare, burta, solduri, piept
Ce as putea sa fac? mama mi-a zis ca mi-au ramas piei si ca o sa raman cu ele, dar asta e a 2-a oara cand trec la un regim "hard", deci ce as putea sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, depinde ce dieta tii.
Dupa cum explici tu, se pierde din masa musculara, nu din grasime si asta este rau.

| anonimulanonim3 explică (pentru Violleta2022):

Tin regim drastic, mananc doar platouri, crenvursti si pulpa cu salata
Cred si eu ca pierd din masa musculara, adica nu am forta deloc in mine si imi amorteste corpul foarte rapid