| Ode34 a întrebat:

Cum as putea sa slabesc doar la solduri?
Nu exista nicio metoda,fara sa slabesc si la restul corpului?! Eu sunt slaba in picioare,la fel si in maini doar ca am o constructie a corpului putin aiurea,am solduri mari, mostenire de la parinti, presupun.
Ofer funda!
p.s:scuze categoria!

Răspuns Câştigător
| TeckTonik997 a răspuns:

Soldurile de obicei sunt din cauza oaselor prea late. Dispunerea grasimii nu prea e relevanta si oricum, poti slabi doar peste tot. Codul tau genetic hotaraste daca intai ramai fara solduri sau fara sani in caz ca te pui sa slabesti.

| Ode34 explică (pentru TeckTonik997):

Nici sani nu prea am, deci e ok laughing) pot sa nu mai am deloc, nu am deranjeaza laughing

| TeckTonik997 a răspuns (pentru Ode34):

Bine, daca vrei sa te scapi de ei, pot sa iti recomand o alifie. laughing Cred ca ai inteles oricum dar eu ma refeream la faptul ca nu poti influenta in nici un fel locul in care slabesti, ca am vazut fel de fel de creme, impachetari, electrosocuri...

8 răspunsuri:
| Giulia97Anna a răspuns:

Nu cred ca poti sa faci ceva in privinta asta.Si eu am soldurile mari si nu pot scapa de ele, desi am slabit cateva kg bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-ne o poza cu tine, dar goala, sa vedem mai bine cat de mari sunt soldurile fata de restul corpului tau.

| armand69 a răspuns:

Daca oasele sunt mari...asta e! incerca lipo 6 for her si sport

| doctorul71 a răspuns:

Incearca sexul anal... merge

| DaniiBrown a răspuns:

Daca vrei te poti duce la sala sunt aparate speciale pentru asa ceva, si daca esti la sala si nu sunt, iti iei o gantera mica 8-10 kg si ti gantera in mana si te apleci pe partea opusa cu gantera, si daca nu faci sala presupun ca ai birou bagi picioarele sub birou si faci abdomene rasucite. Daca vrei imi poti da un mesaj si iti explic mai multe