| AlExAlExAnDrU a întrebat:

Salut tpu....sunt scund daca am 1.71 si am 15 ani? funda.,.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu ești foarte dar nici înalt nu ești.

| neutrino a răspuns:

Esti normal spre scund.

| Madayna a răspuns:

Nu, oricum o sa mai cresti.

| Ghost01 a răspuns:

De fapt esti chiar inalt majoritatea la varsta ta din noua generatie au cam 1.67

| Alin2017 a răspuns:

E bine asa cum ai!

| LariEl a răspuns:

Esti OK