| petr2001 a întrebat:

Toata lumea imi reproseaza ca sunt slab.Imi puteti spune niste metote sa ma ingras?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ag007 a răspuns:

Mergi la sala si mananca mai mult, asa o sa faci si corp frumos, nu doar o sa te ingrasi.

2 răspunsuri:
| alexandramustatea2013 a răspuns:

Mananca multe dulciuri!

| lolce a răspuns:

Si mie lumea imi spune ca sunt slaba. Mananc multe dulciuri si fast food, dar nimic.
Ai putea sa intrebi la farmacie de medicamente pentru pofta de mancare, la mine nu s-a intamplat nimic, dar stiu pe cineva la care au dat roade.
Am mai auzit ca poate fi o problema cu glanda tiroida, dar nu sunt prea sigura.
Sper ca te-am ajutat!