| GabrielStefan a întrebat:

un prieten al meu a visat ca eu eram mort intr-un sicriu si el plangea langa capul meu si cand ma ingropa numai eram in sicriu si el se speriase. ce poate insemna! funda celui care imi explica bine!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mary_5158 a răspuns:

Salut,(ce poza draguta aihee hee
deci, visul e ceva de bine
bunica mea zice ca ''ti-a murit o moarte'' adica ai scapat de o cumpana
sper ca am fost inteleasa
winking

2 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Salut visele nu înseamnă nimic, în popor se spune că dacă visezi pe cineva că a murit (și în realitate persoana este vie) îi moare moartea, dare eu nu cred așaceva. Ceea ce cred este că visele sînt doar niște minciuni, și niște gînduri pre care ni le facem noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica cand te visezi mort sau visez ca mori ti-a murit moartea asa se spune. Nu te lua dupa toate visele findca unele din ele nu au o insemnatate unele sunt doar vise de noapte.