| Mjbhguj a întrebat:

Aseara mi-am visat bunicul mort doar că el în vis era viu si plângea lângă un sicriu în care era bunica mea..care este in viata..stie cineva ce inseamna? Ma pot aștepta ca bunica sa moara?
Ps: mentionez ca astazi s-a împlinit o săptămână de la înmormântarea lui..deci nici bunica nu a trecut peste asa zisul punct critic...care cică se termina la 40 de zile

Răspuns Câştigător
| AllexXtreme a răspuns:

Te gandesti tu prea mult la el si de aia! Incearca sa nu te mai gandesti! El mai are cale de strabatut sa ajunga in imparatia domnului nu cred ca mai are timp sa vina in visul tau! Incearca sa nu te mai gandesti la el si nu o sa l mai visezi!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Toți murim, nimeni nu scapă, bunica ta, la fel. Dar acesta este un videoclip creat de creierul tău. Ce e cu cică, sunt povești.