| Anonim200105 a întrebat:

Vreau sa ma ingras dar nu pot. Sfaturi? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-ti dori ce nu-ti place. Eu sunt gras si-i foarte rau. Fa sport macar o ora pe zi si pune muschi. Ingrasarea vine cu vremea si va fi foarte rau.

| Morrígu a răspuns:

Sport și mese bogate în proteine.