| getutageo a întrebat:

Vreau sa ma mai ingras sfaturi dau funda si vothappy

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! draga mea, toata lumeaa se chinuie sa slabeasca, iar tu vrei sa te ingrasi? lasa natura sa isi faca datoriahappy

| push2gl a răspuns:

Ia si tu niste vitamine sa-ti faca pofta de mancare, mai ia niste proteine, suplimente alimentare
http://www.redis.ro/

| Emilia23 a răspuns:

Ca sa te ingrasi...Fast Food ,dulciuri ,mancaruri grase(cu multe ulei,multe calorii)cartofi prajiti cu fripturi ,multe sucuri acidulate si ai putea sa rontai cate ceva si noaptea apropo toate astea la greu mancate pentru efect.

| DyAnA95 a răspuns:

Buna! poti manca biscuiti populari simplii si foarte multi cartofi paitongue.eu asa m.am ingrasat 5 kilogramebig grin.nu te indopa cu pastilehappy. Succes!