| CocaCola123 a întrebat:

vreau sa slabesc si eu macar 5/10kg in 1 saptamana 2... am 13 ani, 55kg, am 1.5m si vreau niste informatii ca sa slabesc si eu big grin dau funda pentru primele 5 raspunsuri!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| YourGirl93 a răspuns:

Nu poti sa slabesti atat de repede. Dar totusi daca vrei sa slabesti, poti urma un regim foarte strict (gasesti destule), sa renunti la paine si dulciuri complet si sa faci mult sport sau mers pe jos.

4 răspunsuri:
| Shine_1620 a răspuns:

Esti cam mic/a pentru 13 ani. :-s

| youaremyecstasy a răspuns:

Poti sa slabesti si 20 de kg in 2 zile daca vrei.trebuie doar sa mananci fast food si dastea.auzi la ea 5, 10 kg intr'o saptamanarolling on the floor

| tinutzu_6127 a răspuns:

Nu cred ca ai de ce sa slabesti, fiecare cum e dat de dumnezeu. Si nu prea cred ca intr-o saptamana poti slabi 10kg... Nu situ eu am 14 ani si am 40 kgtongue (baiat)