| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa slabesc 10 kg intr-o saptamana?
N-am m-ai facut de mult miscare si am pus 10kg si vreau sa slabesc.
Funda.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

10 kg intro saptamana? lol maxim 1 daca dai jos

| d3men7zel a răspuns:

Toate persoanele trec printr-o perioada in viata lor in care e nevoie de mici modificari;) asadar stabileste-ti un program fara ajutorul unui nutritionist :P si uite aici o reteta care te va ajuta foarte mult sa slabesti exact cum iti doresti;) pentru reteta click pe link http://www.ele.ro/......amana-6841 Mult succes si funda :)

| mini35 a răspuns:

O alimentatie echilibrata si o sa slabesti imediat dar ca sa slabesti si mai repede fa si un pick de efort.Intra pe un site de alimentatie si acolo o sa vezi toate alimentele care ingrasa si in saptamana in care te decizi sa slabesti nu mai manca nici un fel de alament care ingrasa si nu uita de eforthappy. Succeswinking Sper ca am fost de ajutor.

| Clau9617 a răspuns:

Pai poti sa faci miscare iesind dimineata sa alergi, cel mai bine pe la 7-8, cam asa, poti sa iti schimbi stilul de viata, sa mananci mai sanatos si mai gasesti pe site-ul acesta : http://medlive.hotnews.ro/cum-sa-slabesti-sanatos.html