| kidu2012 a întrebat:

Auziti vreau raspunsuri serioase nu in bataie de joc cum pot sa slabesc cat mai repede am 13 ani 1.47m 55kg? ziceti-mi va rog frumos ca sunt disperat dau funda big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| lOvelyGirL94 a răspuns:

-Fugi in fiecare zi o jumate de ora sau o ora
-Daca poti du-te la sala, daca nu fa acasa abdominale si flotari
-Mananca de vreo 5 ori pe zi dar f putin
-Evita mancarurle grase, fripte sau dulciuri.
-Mananca multe fruncte, legume si bea 2 litri de apa pe zi

Sper ca te-am ajutatbig grin

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Ok... pai uite o dita pe care am creat'o eu si care da rezultate insa sa stii ca e foarte stricta:
Dimineata mananci fructe
La pranz o salata de morcov cu cateva bucatele de pui( sa nu pui un pui intreg) si storci peste jumatate de lamaie
Seara o salata de varza cu crutoane.
Acum dimineata trebuie sa faci 60 minute la bicicleta medicinala si 100 abdomene si sera 30 minute bicicleta medicinala si 50 genoflexiuni.
Insa ai grija cu inaltimea, esti foarte scunda pentru varsta ta, ori stai cocosata si pentru asta trebuie sa te duci la medic, am patit si eu la fel nu ma mai inaltam si m-am dus la medic si am aflat sa am scolioza si dupa ce m-am dus la sedinte de recuperare am inceput sa ma inalt, ori ai parintii mici de statura.
Succes si sper ca te'am ajutat!

| adelolyta a răspuns:

Fa mult spor si mananca cat mai multe legume ...mananca de mai multe ori pe zi si cat mai putin la feicare masa... funda?hee hee

| adelolyta a răspuns:

Fa mult sport si mananca cat mai multe legume...si mananca de mia multe ori pe zi si cate putin... funda?hee hee