| AlexMrs a întrebat:

vreau si eu un program bun pentru sala de forta ( pentru crestere in masa musculara )! Si eventual si un gayner o proteina buna ceva sanatos si cu rezultate bune! Multumesc anticipat, funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| s4nto a răspuns:

Am mai comentat pe aici si am discutat cu diverse persoane despre asta. Poti sa faci orice program insa nu stii sigur daca este compatibil cu organismul tau. Mai intai iti recomand sa faci o saptamana, doua ce iti place si sa vezi ce iti prieste sau ceea ce nu. Eu unul fac in fiecare zi cate un grup muscular, spre exemplu : Luni : Brate ( biceps, triceps, antebrat ); Marti : piept ( superior, inferior ) ..etc ..Desigur iti pot recomanda si un program foarte bun ce mie mi-a mers de minune la inceput :
http://www.culturism.md/......ncepatori/ si desigur iti voi recomanda si proteinele care mi-au " mancat " 6 luni din viata : http://articulo.mercadolibre.com.co/......letech-_JM este o marca foarte buna. Succes!

| Cosmin86 a răspuns (pentru s4nto):

Tu luni faci triceps si marti piept? S-a dus dracu recuperarea tricepsului laughing

| s4nto a răspuns (pentru Cosmin86):

Am dat asa un exemplu m-am referit la simplul fapt ca fac in fiecare zi cate un grup muscular insa mentalitatea ta nu da pentru mai mult happy!

| Cosmin86 a răspuns (pentru s4nto):

Incearca sa nu dai un exemplu tampit