| catalinCata92 a întrebat:

am o intrebare vreau niste pareri despre animal m-stack vreau sa iau acest produs pentru sala de forta ca am dacut pauza 4 luni si vreau sa cresc din nou. Si o proteina buna pentru masa musculara si daca se poate lua m-stack-ul cu proteina sa nu fie probleme. Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Mai bine iei no-explode de la BSN, e mai bun.

Si o proteina buna: whey gold de la ON, cea mai buna. Alte optiuni: elite whey ( de la dymatize ) sau orice izolat proteic de la muscletech.