| aigi1 a întrebat:

ziceti-mi si mie va rog o pasta de diti care sa albeasca dintii va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy si eu aveam aceleasi probleme si am incercat de toate si tot nu s-au albit ...in sfarsit am gasit un produs minune! mi l-a recomandat un stomatolog specialist! se numeste hallywood smile peral drops:X este facut in america si face dinti albi precum vedetele de la hallywood, se gaseste la mega image e doar 18 roni si pe langa pasta aceasta iti da si un catalog de culori a dintilor :X e ff bun eu folosesc de ceva luni bune si mi s-au albit :X asa ca nu mai sta si incerca!happy si nu e asa de scumpa dar crede-ma ca-si merita banii! te pupic si succes in albirea dintilorbig grin!:*****

| Astaroth a răspuns:

Colgate

| TimeParadox a răspuns:

Sensodine whitening. succes :*

| Wicku a răspuns:

Zeama de lamaie.Natural.
Spala-te pe dinti si dupa da-te cu zeama de lamaie.

| Dutico a răspuns:

Colgate max white one